This is text element. Double click this element to edit text. You can change size, position and all other parameters including background, border and many more. You can also enable animation for them so they will appear with selected effect on the page.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa ds. identyfikowania barier ograniczających rozwój rynku biogazu i biometanu, powołana w ramach Partnerstwa Biogazowego Ministerstwa Klimatu i Środowiska, której działanie koordynowało Polskie Stowarzyszenie Biometanu, przygotowała materiał podsumowujący swoje prace.

 

Opracowanie jest wynikiem szerokich konsultacji i wielu spotkań, na których prowadzone były merytoryczne dyskusje i wymiana spostrzeżeń między członkami grupy reprezentującymi różne branże i środowiska. Wspólnym celem wszystkich była identyfikacja barier i nakreślenie problemów jakie napotykane są na drodze do stworzenia i rozwoju rynku odnawialnych gazów w Polsce, a także przygotowanie rekomendacji dotyczących możliwości ich zniesienia lub zminimalizowania.

 

Aktualnie oczekujemy na przygotowanie zapisów do umowy sektorowej w ramach zapowiadanego „Porozumienia o współpracy na rzecz rozwoju sektora biogazu i biometanu w Polsce”, które ma być efektem podpisanego listu intencyjnego z przedstawicielami branży.

 

Poniżej mogą Państwo pobrać Raport z prac naszego zespołu. Zachęcamy do zapoznania się.

 

   kliknij tutaj aby pobrać Raport

 

Składamy podziękowania za aktywny udział w pracach wszystkim członkom grupy.

 

 

 

 

 

15 kwietnia 2021


Partnerstwo biogazowe MKiŚ – aktualizacja prac na umową sektorową

Krajowy Plan Odbudowy Biometan
  1. pl
  2. en
  3. uk

 

biometan@biometan.org

+48 797 560 223

Polityka Prywatności Stowarzyszenia

Skontaktuj się z nami

mail: biometan@biometan.org

tel. +48 797 560 223

 

 

 

Email: biometan@biometan.org

Telefon: +48 797 560 223

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

Biuro w Warszawie:

Jana Pawła II 70/2

00-175 Warszawa

 

Jesteśmy członkami:

Jesteśmy członkami: