UN Global Compact Network Poland oraz UNOPS przygotowują drugą część raportu „United Business for Ukraine”, dotyczącą tym razem odbudowy Ukrainy.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w raporcie wszystkie firmy i przedsiębiorstwa, które planują lub chciałby włączyć się w proces odbudowy Ukrainy.

Raport jest kontynuacją pierwszej tego typu publikacji dla ONZ, pokazującej skalę pomocy ze strony biznesu w obliczu konfliktu zbrojnego. Stanie się też bazą wiedzy w przypadku kolejnych sytuacji kryzysowych dla całego świata.

Aby dołączyć do raportu i grona firm zainteresowanych procesem odbudowy Ukrainy, prosimy o wypełnienie ankiety, która będzie podstawą badania ilościowego w raporcie. 

 

Link do ankiety: https://firmydlaukrainy.pl

 

Druga odsłona kwestionariusza „United Business for Ukraine” dotyczy bardzo ważnego zagadnienia – odbudowy Ukrainy. Działania UNGCNP spotkały się z dużym uznaniem podczas ostatniego Zgromadzenia Ogólnego w Nowym Jorku. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani i będziemy blisko współpracować z UNOPS, który odpowiedzialny jest za przetargi ONZ związane m.in. z odbudową obszarów dotkniętych wojną.

Stąd gorąco prośba do polskiego biznesu o wypełnienie kwestionariusza, który będzie wstępem do naszych wspólnych działań na rzecz odbudowy i stabilizacji Ukrainy. Pragniemy się dowiedzieć, czy polski biznes wyraża chęć udziału w programach odbudowy Ukrainy, a jeśli tak, to na jaką skalę i w jakim obszarze.

 

Kamil  Wyszkowski, Dyrektor Wykonawczy UN Global Compact Network Poland.

Pierwszą część raportu „United Business for Ukraine” znajdziecie Państwo na stronie: https://bit.ly/3QA1VZC  

 

09 marca 2023


Weź udział w odbudowie Ukrainy - Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza

Krajowy Plan Odbudowy Biometan
  1. pl
  2. en
  3. uk

 

biometan@biometan.org

+48 797 560 223

Polityka Prywatności Stowarzyszenia

Skontaktuj się z nami

mail: biometan@biometan.org

tel. +48 797 560 223

 

 

 

Email: biometan@biometan.org

Telefon: +48 797 560 223

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

Biuro w Warszawie:

Jana Pawła II 70/2

00-175 Warszawa

 

Jesteśmy członkami:

Jesteśmy członkami: