This is text element. Double click this element to edit text. You can change size, position and all other parameters including background, border and many more. You can also enable animation for them so they will appear with selected effect on the page.

UN Global Compact Network Poland oraz UNOPS przygotowują drugą część raportu „United Business for Ukraine”, dotyczącą tym razem odbudowy Ukrainy.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w raporcie wszystkie firmy i przedsiębiorstwa, które planują lub chciałby włączyć się w proces odbudowy Ukrainy.

Raport jest kontynuacją pierwszej tego typu publikacji dla ONZ, pokazującej skalę pomocy ze strony biznesu w obliczu konfliktu zbrojnego. Stanie się też bazą wiedzy w przypadku kolejnych sytuacji kryzysowych dla całego świata.

Aby dołączyć do raportu i grona firm zainteresowanych procesem odbudowy Ukrainy, prosimy o wypełnienie ankiety, która będzie podstawą badania ilościowego w raporcie. 

 

Link do ankiety: https://firmydlaukrainy.pl

 

Druga odsłona kwestionariusza „United Business for Ukraine” dotyczy bardzo ważnego zagadnienia – odbudowy Ukrainy. Działania UNGCNP spotkały się z dużym uznaniem podczas ostatniego Zgromadzenia Ogólnego w Nowym Jorku. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani i będziemy blisko współpracować z UNOPS, który odpowiedzialny jest za przetargi ONZ związane m.in. z odbudową obszarów dotkniętych wojną.

Stąd gorąco prośba do polskiego biznesu o wypełnienie kwestionariusza, który będzie wstępem do naszych wspólnych działań na rzecz odbudowy i stabilizacji Ukrainy. Pragniemy się dowiedzieć, czy polski biznes wyraża chęć udziału w programach odbudowy Ukrainy, a jeśli tak, to na jaką skalę i w jakim obszarze.

 

Kamil  Wyszkowski, Dyrektor Wykonawczy UN Global Compact Network Poland.

Pierwszą część raportu „United Business for Ukraine” znajdziecie Państwo na stronie: https://bit.ly/3QA1VZC  

 

09 marca 2023


Weź udział w odbudowie Ukrainy - Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza

Krajowy Plan Odbudowy Biometan
  1. pl
  2. en
  3. uk

 

biometan@biometan.org

+48 797 560 223

Polityka Prywatności Stowarzyszenia

Skontaktuj się z nami

mail: biometan@biometan.org

tel. +48 797 560 223

 

 

 

Email: biometan@biometan.org

Telefon: +48 797 560 223

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 8.00 - 16.00

Biuro w Warszawie:

Jana Pawła II 70/2

00-175 Warszawa

 

Jesteśmy członkami:

Jesteśmy członkami: